Uluwatu

Locatie in Hoek van Holland

Uluwatu

Eventlocatie in Hoek van Holland, compleet te combineren met activiteiten, catering en begeleiding van BeachEvents.

Over de locatie

Bedrijfsfeest Uluwatu in Hoek van Holland

Een bedrijfsfeest Uluwatu vier je aan het strand van Hoek van Holland, in een strandtent met een lichte binnenruimte en een terras met uitzicht over zand en zee. Eten en drinken wordt op de locatie zelf verzorgd, zodat ontvangst, activiteit, diner en borrel op één plek plaatsvinden. Dat maakt de dag overzichtelijk voor jou en ontspannen voor je gasten.

Rond de strandtent is veel ruimte, ook in het hoogseizoen, en het strand leent zich voor vrijwel elke activiteit. Wij adviseren vaak archery tag of de Robinson Experience als actief onderdeel van een bedrijfsfeest Uluwatu. In de omgeving liggen Nationaal Park Hollandse Duinen en verschillende surfscholen en watersportzones. Na het actieve deel schuif je aan voor een diner of een borrel met uitzicht op zee. Met 37 jaar ervaring in events aan zee weten we wat een dag op het strand nodig heeft. Geef ons je aantal gasten, de datum en de sfeer die je zoekt, dan checken wij de beschikbaarheid en ontvang je een voorstel met een complete dagplanning. Een dag aan zee bouwen we vaak op met een ontvangst, een activiteit op het strand, een lunch of diner en een borrel als afsluiting, maar de volgorde en de duur bepaal je samen met ons.

Lees meerMinder

Uluwatu is goed bereikbaar, met veel parkeerplekken in de buurt. Wij stellen het programma samen, van de ontvangst tot de afsluitende borrel, en stemmen alles af met de locatie. Zo kun jij je richten op je collega's en gasten, en wordt een bedrijfsfeest Uluwatu een dag waar iedereen nog lang over praat. Bekijk ook onze andere locaties voor een bedrijfsuitje in Hoek van Holland.

Uluwatu

Ligging

Waar het ligt

PlaatsHoek van Holland
Soort locatieStrandlocatie

In de omgeving liggen Nationaal Park Hollandse Duinen en verschillende surfscholen en watersportzones.

Na het actieve deel schuif je aan voor een diner of een borrel met uitzicht op zee.

Komen jullie met de auto, het openbaar vervoer of met een bus voor de hele groep? Wij stemmen de aankomst, het parkeren en eventueel vervoer vooraf af, zodat iedereen op tijd en ontspannen binnenkomt.

Wat kan hier

BorrelDinerLunchBedrijfsfeest

Foto's

Een kijkje bij Uluwatu

Uluwatu
Uluwatu
Uluwatu
Uluwatu

Wat nog meer

Combineer met een activiteit

Maak er een complete dag of avond van: wij regelen het programma, de catering en de begeleiding.

Al 37+ jaar dé specialist in strandbedrijfsuitjes

Abigaël

Sales & Event Manager

"Vertel me jullie wensen. Ik denk graag met je mee en regel alles van A tot Z."

Vraag vrijblijvend een offerte aan

Eten & drinken

Meerdere opties mogelijk. Veel groepen combineren de activiteit met een lunch én een BBQ.

Beveiligd door reCAPTCHA · Privacy · Voorwaarden

Secret Link